Europa Casino

ndjek Luaj Tani!
9.5

Mahnitës

9.7

Mesatarja e përdoruesit

Europa Casino
Europa Casino

Europa Casino është një kazino në internet që funksionon që nga viti 2003. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Universe Entertainment Services Malta Limited dhe është e licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Kazino ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ata gjithashtu ofrojnë një kazino celulare për ata që preferojnë të luajnë në lëvizje.

Një nga veçoritë e spikatura të Europa Casino është bonusi i tyre bujar i mirëseardhjes. Lojtarët e rinj mund të marrin deri në 2,400 € në fonde bonus gjatë vitit të tyre të parë të anëtarësimit. Ata gjithashtu ofrojnë promovime dhe shpërblime të rregullta për lojtarët e tyre ekzistues.

Europa Casino ka një reputacion të fortë për sigurinë dhe drejtësinë. Ata përdorin teknologjinë e kriptimit SSL për të mbrojtur informacionin personal dhe financiar të lojtarëve të tyre. Ata gjithashtu përdorin një gjenerues të numrave të rastësishëm për të siguruar që lojërat e tyre janë të drejta dhe të paanshme.

Vlerësimi i përgjithshëm:Shpejtësia e tërheqjes:Të sigurisë:Softuer dhe lojëra:Bonuset dhe ofertat:

Lajmet e fundit

Programi i Besnikërisë i Europa Casino: Gjithçka që duhet të dini

Nëse jeni lojtar i rregullt në Europa Casino ose po planifikoni të regjistroheni, mund të keni ...[Lexo më shumë]

Jackpot-et më të mëdha të fituara ndonjëherë në Europa Casino

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino në internet që ofron një përvojë gjithëpërfshirëse dhe autentike të lojrave...[Lexo më shumë]

Jackpot-et më të mëdha të fituara ndonjëherë në Europa Casino

Europa Casino është një nga kazinotë online më të njohura në botë, dhe ka qenë në funksionim në...[Lexo më shumë]

Aplikacioni celular i Europa Casino: Lojë në lëvizje

Nëse jeni adhurues i lojërave të kazinosë, e dini se sa emocionuese dhe shpërblyese mund të jetë të luash lojën tënde...[Lexo më shumë]

Fjalëkalimi humbur