Magic Red Casino

Kazinoja më e mirë në rrjet
ndjek Luaj Tani!
10

I përkryer

9.7

Mesatarja e përdoruesit

Video Bonusi i Kazinosë Magic Red

  •  10 rrotullime falas të Kazinosë Magic Red pa depozitë – e rëndësishme: rrotullime falas të vlefshme vetëm për një ditë.
  • 100 rrotullime të tjera falas në 3 depozita të tjera – e rëndësishme: rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm për një ditë
  •  35 x kushte qarkullimi në bonus dhe depozitë
  •  Program bonus i fortë me shumë oferta speciale, p.sh. Rrotullime Falas të Dielën
  •  Luajshmëri e mirë në telefonat celularë, bonusi vlen edhe për lojtarët e telefonave celularë dhe tabletave
  •  Të gjitha lojërat që mund të luhen me përjashtim të: Të gjitha lojërat me video-poker, të gjitha lojërat me ruletë, të gjitha lojërat e luajtjes së shpejtë, Hi Lo Fever, të gjitha lojërat Baccarat, Poker me 3 letra, Blood Suckers, Jackpot 6000. Të gjitha lojërat Blackjack dhe Magic Spinner vlerësohen vetëm me 10% qarkullim .
  • Shumë lojëra slot llogariten vetëm për 50% në kërkesat e basteve.
  • Kufiri i pagesës 7000 € në muaj

 

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund t'i përdorni këto HTML tags dhe atributet me: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Image CAPTCHANdryshoni imazhin

Fjalëkalimi humbur